EEHZC1J820V
MFR.Part #
EEHZC1J820V
JLCPCB Part #
C542492
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 210mA@120Hz 4000hrs@125℃ 63V 82uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS