EEHZC1J100P
MFR.Part #
EEHZC1J100P
JLCPCB Part #
C454288
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 120mΩ 4000hrs@125℃ 6.1mm 6.3mm 63V 700mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS