EEHZC1E221V
MFR.Part #
EEHZC1E221V
JLCPCB Part #
C454368
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 220uF 25V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS