EEHZC1E101XV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEHZC1E101XV
JLCPCB Part #
C454350
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 25V 4000hrs@125℃ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS