EEHZA1V101P
MFR.Part #
EEHZA1V101P
JLCPCB Part #
C454289
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10000hrs@105℃ 100uF 2.3A@100kHz 27mΩ@100kHz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS