EEH-ZA1E331V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-ZA1E331V
JLCPCB Part #
C3274956
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 2.5A@100kHz 20mΩ 25V 330uF Mixture ±20% SMD Polymer Aluminum Capacitors ROHS