EEHZA1E221V
MFR.Part #
EEHZA1E221V
JLCPCB Part #
C454358
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 2.3A@100kHz 220uF 25V 27mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS