EEH-AZT1J680B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-AZT1J680B
JLCPCB Part #
C6942371
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 25mΩ 4000hrs@125℃ 420mA@100Hz 5mm 63V 68uF ±20% 插件,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS