EEH-AZF1J330B
MFR.Part #
EEH-AZF1J330B
JLCPCB Part #
C1518242
Package
Plugin,D8xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10000hrs@150℃ 3.5mm 33uF 40mΩ@100kHz 63V 650mA@100kHz 8mm 9.5mm ±20% 插件,D8xL9.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS