EEH-AZF1H560B
MFR.Part #
EEH-AZF1H560B
JLCPCB Part #
C1518237
Package
Plugin,D8xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10000hrs@150℃ 3.5mm 35mΩ@100kHz 50V 56uF 700mA@100kHz 8mm 9.5mm ±20% 插件,D8xL9.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS