EEHAZF1H560
MFR.Part #
EEHAZF1H560
JLCPCB Part #
C542526
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 10000hrs@150℃ 105mA@100Hz 3.5mm 50V 56uF 8mm SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS