EEHAZF1E271
MFR.Part #
EEHAZF1E271
JLCPCB Part #
C542525
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 10000hrs@150℃ 10mm 150mA@100Hz 25V 270uF 5mm SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS