EEHAZF1E151
MFR.Part #
EEHAZF1E151
JLCPCB Part #
C542524
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 10000hrs@150℃ 120mA@100Hz 150uF 25V 27mΩ 3.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS