EEH-AZC1V151B
MFR.Part #
EEH-AZC1V151B
JLCPCB Part #
C5633877
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 150uF 240mA@100Hz 27mΩ 3.5mm 35V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% 插件,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS