EEH-AZC1J330B
MFR.Part #
EEH-AZC1J330B
JLCPCB Part #
C6032996
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 110mA@100Hz 3.5mm 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS