EEH-AZC1H680B
MFR.Part #
EEH-AZC1H680B
JLCPCB Part #
C5686956
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 187.5mA@100Hz 3.5mm 30mΩ 4000hrs@125℃ 50V 68uF 8mm ±20% Plugin,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS