EEH-AZA1K220B
MFR.Part #
EEH-AZA1K220B
JLCPCB Part #
C5686946
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 155mA@100Hz 22uF 3.5mm 45mΩ 80V 8mm ±20% Plugin,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS