EEF-UE0E471ER
MFR.Part #
EEF-UE0E471ER
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mΩ 2.5V 3.3A@100kHz 4.2mm 470uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS