EEF-JX0D471RE
MFR.Part #
EEF-JX0D471RE
JLCPCB Part #
C3275745
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 2V 2mm 3000hrs@125℃ 470uF 6.3A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS