EEF-HX1E150R
MFR.Part #
EEF-HX1E150R
JLCPCB Part #
C3275283
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 15uF 25V 2mm 3.2A@100kHz 40mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS