EEF-HX1C680R
MFR.Part #
EEF-HX1C680R
JLCPCB Part #
C3274370
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 16V 2mm 3.2A@100kHz 40mΩ 68uF Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS