EEF-CD0D221ER
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEF-CD0D221ER
JLCPCB Part #
C3274337
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 18mΩ 2.5A@100kHz 220uF 2V Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS