EEE-TP1J751V
MFR.Part #
EEE-TP1J751V
JLCPCB Part #
C2164060
Package
SMD,D18xL16.8mm
Description
-55℃~+125℃ 17mm 18mm 2A@100kHz 3000hrs@125℃ 63V 750uF 95Ω@100kHz ±20% SMD,D18xL16.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS