EEE-TP1H751V
MFR.Part #
EEE-TP1H751V
JLCPCB Part #
C2164095
Package
SMD,D16xL16.8mm
Description
-55℃~+125℃ 16mm 17mm 2A@100kHz 3000hrs@125℃ 50V 750uF 80mΩ@100kHz ±20% SMD,D16xL16.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS