EEE-TP1C471AV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEE-TP1C471AV
JLCPCB Part #
C2164778
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.8mm 10mm 150mΩ@100kHz 16V 3000hrs@125℃ 470uF 500mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS