EEE-TKE681UAQ
MFR.Part #
EEE-TKE681UAQ
JLCPCB Part #
C2164889
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 120mΩ@100kHz 13.5mm 2000hrs@125℃ 25V 680uF 800mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS