EEE-TK1V331AQ
MFR.Part #
EEE-TK1V331AQ
JLCPCB Part #
C3829402
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 120mΩ@100kHz 13.5mm 2000hrs@125℃ 330uF 35V 800mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS