EEETK1J101AQ
MFR.Part #
EEETK1J101AQ
JLCPCB Part #
C401914
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 12.5mm 13.5mm 2000hrs@125℃ 260mΩ@100kHz 350mA@100kHz 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS