EEE-TK1H681AM
MFR.Part #
EEE-TK1H681AM
JLCPCB Part #
C2164007
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+125℃ 140mΩ@100kHz 16.5mm 18mm 2000hrs@125℃ 50V 680uF 950mA@100kHz ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS