EEETK1H331AQ
MFR.Part #
EEETK1H331AQ
JLCPCB Part #
C242134
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@125℃ 230mΩ@100kHz 330uF 50V 600mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS