EEETK1E471AQ
MFR.Part #
EEETK1E471AQ
JLCPCB Part #
C401911
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 120mΩ@100kHz 13.5mm 2000hrs@125℃ 25V 470uF 800mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS