EEETK1E101V
MFR.Part #
EEETK1E101V
JLCPCB Part #
C465941
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 100uF 197mA@100kHz 25V 3000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS