EEETK1C222AM
MFR.Part #
EEETK1C222AM
JLCPCB Part #
C401905
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 1.3A@100kHz 16V 2000hrs@125℃ 2200uF 75mΩ@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS