EEE-TG1K470UV
MFR.Part #
EEE-TG1K470UV
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@125℃ 47uF 80V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS