EEE-TG1K221UM
MFR.Part #
EEE-TG1K221UM
Description
-40℃~+125℃ 16.5mm 16mm 2000hrs@125℃ 220uF 300mΩ@100kHz 80V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS