EEE-TG1H330P
MFR.Part #
EEE-TG1H330P
JLCPCB Part #
C3828915
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10.2mm 133mA@100kHz 2000hrs@125℃ 33uF 50V 750mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS