EEE-TG1C222UM
MFR.Part #
EEE-TG1C222UM
Description
-40℃~+125℃ 16.5mm 16V 16mm 2000hrs@125℃ 2200uF 80mΩ@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS