EEE-TC1V391UP
MFR.Part #
EEE-TC1V391UP
JLCPCB Part #
C2163937
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 10mm 150mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 35V 390uF 750mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS