EEE-TC1V221V
MFR.Part #
EEE-TC1V221V
JLCPCB Part #
C2164755
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.8mm 10mm 150mΩ@100kHz 220uF 3000hrs@125℃ 35V 750mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS