EEETC1V221P
MFR.Part #
EEETC1V221P
JLCPCB Part #
C242130
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 10mm 150mΩ@100kHz 220uF 3000hrs@125℃ 35V 750mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS