EEE-TC1A331UP
MFR.Part #
EEE-TC1A331UP
JLCPCB Part #
C3829642
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 10V 200mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 330uF 410mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS