EEE-HB1V330P
MFR.Part #
EEE-HB1V330P
Description
-40℃~+105℃ 142.8mA@10kHz 2000hrs@105℃ 33uF 35V 6.5mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS