EEE-HB1H1R0SR
MFR.Part #
EEE-HB1H1R0SR
Description
-40℃~+105℃ 17mA@10kHz 1uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.7mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS