EEE-HB1E470P
MFR.Part #
EEE-HB1E470P
Description
-40℃~+105℃ 154.7mA@10kHz 2000hrs@105℃ 25V 47uF 6.5mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS