EEEHA1H101AP
MFR.Part #
EEEHA1H101AP
JLCPCB Part #
C336707
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 120mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS