EEEHA0J101AP
MFR.Part #
EEEHA0J101AP
JLCPCB Part #
C336451
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 5.4mm 6.3V 6.3mm 71mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS