EEE-FT1V391UL
MFR.Part #
EEE-FT1V391UL
JLCPCB Part #
C1881596
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 35V 390uF 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS