EEE-FT1H221GV
MFR.Part #
EEE-FT1H221GV
JLCPCB Part #
C2164419
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 180mΩ@100kHz 220uF 5000hrs@105℃ 50V 670mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS