EEE-FT1A102AL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEE-FT1A102AL
JLCPCB Part #
C1881564
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 2000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS