EEE-FNH820XUL
MFR.Part #
EEE-FNH820XUL
JLCPCB Part #
C1881536
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 50V 6.3mm 680mΩ@100kHz 82uF 8mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS